Minkštų baldų ir kilimų valymas

    Minkštuosius baldus reikia reguliariai valyti. Tik reguliariai valant purvas ir dėmės iš baldų lengviau pašalinami. Ši paslauga itin aktuali turint mažų vaikų ir gyvūnų. Valymo metu pašalinami sveikatai kenksmingi mikroorganizmai, dažnai sukeliantys alergijas – žiedadulkės, dulkių erkutės ir kt.

    Valome minkštus gobeleninius ir odinius baldus, čiužinius. Pradžioje atliekame sausą giluminį valymą, pašaliname nešvarumus, o po to plauname su profesionaliu šampūnu ir išdžioviname. Odinius baldus po valymo impregnuojame. Oda įtrinama specialiu balzamu ir tampa elastinga, išryškėja jos spalva.

    Taip pat klientų namuose valome kilimus ir kilimines dangas. Išsiurbus kilimą ar kiliminę dangą, specialia įranga ir priemonėmis plauname dėmes ir nešvarumus, po šių darbų galingais siurbliais išsiurbiame nešvarumus ir išsausiname drėgmę iki 90 %.

    Nebūtina pirkti naujų minkštųjų baldų ir čiužinių – profesionalus baldų ir kilimų valymas atgaivins audinius – namų tekstilė, baldai vėl bus kaip nauji. Po valymo atnaujinti baldai tarnauja ilgiau, o ideali švara visuose namuose – garantuojama.