Langų valymas

  Langų valymas – vienas sudėtingiausių ir daugiausiai laiko atimančių procesų, todėl nedvejokite ir patikėkite šį darbą mums! Mūsų komanda išvalys Jūsų namų ir biurų langus tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Garantuojame aukštą valymo paslaugų kokybę – ant langų po valymo neliks jokių ruožų, dulkių, o specialios langų priežiūrai skirtos priemonės sumažins nešvarumų ant langų kaupimąsi, todėl ateityje langus galėsite valyti kur kas rečiau. Išvalysime net ir sunkiai pasiekiamus langus, ypatingą dėmesį skirsime langų rėmams, palangėms, langų kampučiams, kuriuose susikaupia daugiausiai nešvarumų.

  Taip pat valome stiklines pertvaras ir vitrinas. Naudojame tik kokybiškas sertifikuotas langų valymo priemones ir įrangą.

  Kodėl langų valymą verta patikėti „Auksinei švarai“?

  ·        Langai išvalomi kokybiškai. Valydami langus savarankiškai, sugaišite daug laiko, o rezultatas vis tiek gali netenkinti – ant langų liks nešvarumų, ruoželių ir kt. Sunkiai prieinamos langų vietos po bandymų jas išvalyti dažnai net atrodo blogiau nei prieš valymą, tad nedvejokite ir pasitikėkite mumis.

  ·        Sutaupoma laiko. Kol mes valysime langus, Jūs galėsite laiką skirti kur kas malonesnei ir naudingesnei veiklai – tegul kiekvienas dirba tai, ką išmano geriausiai.

  ·        Nereikės pirkti priemonių. Išbandėte gausybę priemonių langams valyti, bet nė viena neužtikrina kokybiško rezultato? Naudojame tik išbandytą, įvertintą langams valyti skirtą įrangą, priemones, todėl rezultatas Jūsų nenuvils.

  Reikia išvalyti langus? Teiraukitės jau dabar. Vilniaus mieste atvykstame nemokamai!