UAB "Auksinė švara"

Ideali patalpų švara užtikrins gerą savijautą, puikią sveikatą ir nuotaiką. 

„Auksinė švara“ švara pasirūpins ne tik idealia tvarka, bet ir puoselės namų jaukumą! Juk tik tvarkingoje aplinkoje gali būti jauku ir gera dirbti, leisti laisvalaikį.

Esame valymo paslaugas teikiančių profesionalų komanda. Negaiškite savo brangaus laiko namams ar biurui valyti – patikėkite šį darbą tiems, kurie jį išmano geriausiai! Puikiai suprantame šiuolaikinio skubančio žmogaus poreikius, todėl esame lankstūs – atvykstame patogiu laiku, dirbame kruopščiai, atsakingai ir greitai.

Norint patalpose atlikti generalinę tvarką, dažnai reikia samdyti kelis specialistus – vieni jų valo patalpas po statybų ar remonto, kiti valo minkštuosius baldus ir kilimus, tretieji – langus, dar kiti nuo dulkių išvaduoja paviršius, plauna grindis. Tačiau „Auksinei švarai“ nėra neįveikiamų užduočių:

·        išvalysime minkštuosius ir odinius baldus, čiužinius, kilimines dangas;

·        išblizginsime langus, stiklines pertvaras, vitrinas ir kt.;

·        sutvarkysime namus ir biurą nuo A iki Z: išsiurbsime kilimines dangas, išplausime grindis, nuvalysime dulkes, baldų paviršius, kitas patalpas.

Mūsų privalumai:

·        pastabumas detalėms ir smulkmenoms;

·        lankstumas kiekvienoje situacijoje;

·        kiekvieną darbą atliekame kaip sau;

·        aukštos kvalifikacijos, patyrę, sąžiningi, diskretiški darbuotojai;

·        kokybės kontrolė;

·        kokybiškos, sveikatai nekenksmingos valymo priemonės;

·        ypač patraukli paslaugų kaina.

Dirbame Vilniuje ir Vilniaus rajone. Domina bendradarbiavimo galimybės? Susisiekite jau dabar skiltyje „Kontaktai“ nurodytu telefonu, el. paštu ar užpildę specialią formą.

„Auksinė švara“ – tokia ir turi būti švara!